ECLIPSO

ControlUp dla serwerów wirtualnych
Zarządzaj, optymalizuj i naprawiaj zwirtualizowane środowiska za pośrednictwem kompleksowego dashboardu w czasie rzeczywistym.

WIDOCZNOŚĆ W CAŁYCH DOMENACH

Dzięki ControlUp dla serwerów wirtualnych uzyskujesz kompleksowy wgląd w całe zwirtualizowane środowisko serwera, możliwość natychmiastowego przejścia do szczegółowego widoku na poziomie procesu i powrotu do widoku wysokiego poziomu bez opuszczania konsoli. Skonfigurowany w przyjaznym, spójnym i intuicyjnym widoku przypominającym arkusz kalkulacyjny, przy użyciu typowych działań typu wskaż i kliknij, ControlUp dla serwerów wirtualnych pozwala skupić się na tym, co musisz wiedzieć, aby łatwo zarządzać swoim środowiskiem bez zakłóceń, takich jak nadmierna szczegółowość lub niepotrzebne dane.


ANALIZA PRZYCZYNY PROBLEMU W SEKUNDACH

ControlUp dla serwerów wirtualnych agreguje wskaźniki wydajności i zapewnia ujednolicony widok za pośrednictwem konsoli, umożliwiając szybkie wykrycie problemów i znalezienie ich pierwotnej przyczyny w ciągu kilku sekund.
Potężne możliwości naprawcze ControlUp w połączeniu z monitorowaniem w czasie rzeczywistym pozwalają natychmiast podjąć działanie i zastosować poprawkę. Możesz wykorzystywać obszerną bibliotekę skryptów ControlUp i bibliotekę skryptów swojej organizacji, aby skrócić czas rozwiązania problemu oraz zaoszczędzić wysiłek związany z powtarzalnymi zadaniami.


DYNAMICZNA OPTYMALIZACJA POJEMNOŚCI I WIĘCEJ

Zautomatyzowane akcje ControlUp umożliwiają dynamiczną optymalizację zasobów serwera wirtualnego na żądanie w oparciu o potrzeby Twojej firmy. Zautomatyzowane działania w ControlUp pozwalają zoptymalizować aplikacje krytyczne, zoptymalizować pracę użytkowników VIP, proaktywnie skrócić lub wyeliminować przestoje lub też zwyczajnie wyeliminować paniczne telefony od zarządu. Zaprojektowany jako otwarte i wysoce konfigurowalne narzędzia ControlUp zapewnia dużą elastyczność w planowaniu działań niezbędnych do wykonania w Twoim środowisku.

Zapraszamy na bezpłatną prezentację ControlUp online