ECLIPSO

Rozwiązania IT dla Biznesu
Dostarczamy nowoczesne i optymalne kosztowo technologie IT
Usługi profesjonalne
Świadczymy usługi specjalistyczne w zakresie oferowanych rozwiązań​
Proof of Concept
Już dziś skorzystaj z darmowej prezentacji i przetestuj rozwiązanie
Previous slide
Next slide

WIDOCZNOŚĆ W CAŁYCH DOMENACH

Dzięki ControlUp dla serwerów wirtualnych uzyskujesz kompleksowy wgląd w całe zwirtualizowane środowisko serwera, możliwość natychmiastowego przejścia do szczegółowego widoku na poziomie procesu i powrotu do widoku wysokiego poziomu bez opuszczania konsoli. Skonfigurowany w przyjaznym, spójnym i intuicyjnym widoku przypominającym arkusz kalkulacyjny, przy użyciu typowych działań typu wskaż i kliknij, ControlUp dla serwerów wirtualnych pozwala skupić się na tym, co musisz wiedzieć, aby łatwo zarządzać swoim środowiskiem bez zakłóceń, takich jak nadmierna szczegółowość lub niepotrzebne dane.

ANALIZA PRZYCZYNY PROBLEMU W SEKUNDACH

ControlUp dla serwerów wirtualnych agreguje wskaźniki wydajności i zapewnia ujednolicony widok za pośrednictwem konsoli, umożliwiając szybkie wykrycie problemów i znalezienie ich pierwotnej przyczyny w ciągu kilku sekund.
Potężne możliwości naprawcze ControlUp w połączeniu z monitorowaniem w czasie rzeczywistym pozwalają natychmiast podjąć działanie i zastosować poprawkę. Możesz wykorzystywać obszerną bibliotekę skryptów ControlUp i bibliotekę skryptów swojej organizacji, aby skrócić czas rozwiązania problemu oraz zaoszczędzić wysiłek związany z powtarzalnymi zadaniami.

DYNAMICZNA OPTYMALIZACJA POJEMNOŚCI I WIĘCEJ

Zautomatyzowane akcje ControlUp umożliwiają dynamiczną optymalizację zasobów serwera wirtualnego na żądanie w oparciu o potrzeby Twojej firmy. Zautomatyzowane działania w ControlUp pozwalają zoptymalizować aplikacje krytyczne, zoptymalizować pracę użytkowników VIP, proaktywnie skrócić lub wyeliminować przestoje lub też zwyczajnie wyeliminować paniczne telefony od zarządu. Zaprojektowany jako otwarte i wysoce konfigurowalne narzędzia ControlUp zapewnia dużą elastyczność w planowaniu działań niezbędnych do wykonania w Twoim środowisku.