ECLIPSO

Rozwiązania IT dla Biznesu
Dostarczamy nowoczesne i optymalne kosztowo technologie IT
Usługi profesjonalne
Świadczymy usługi specjalistyczne w zakresie oferowanych rozwiązań​
Proof of Concept
Już dziś skorzystaj z darmowej prezentacji i przetestuj rozwiązanie
Previous slide
Next slide

CONTROLUP
REAL-TIME

Zobacz całą infrastrukturę w prostym, logicznym widoku przypominającym arkusz kalkulacyjny. Każda komórka jest aktualizowana co 3 sekundy, a widok można łatwo przeszukiwać i sortować według kolumn, co pozwala szybko wykryć przeciążone zasoby, przeanalizować je i szczegółowo zbadać jednym kliknięciem przycisku

BAZA SKRYPTÓW

Działania ControlUp oparte na skryptach (Script Based Actions – SBA) to potężne narzędzie. Twórz własne skrypty za pomocą PowerShell, VBScript lub plików CMD, a Twoje skrypty zostaną automatycznie zintegrowane z funkcjonalnością ControlUp. Możesz również udostępniać skrypty społeczności, która obecnie posiada kilkaset gotowych skryptów, które ułatwiają zarządzanie IT w każdej organizacji.

TRIGGERY I ALERTY

Funkcja ControlUp  „ustaw i zapomnij” eliminuje problemy związane z monitorowaniem. Po prostu przejrzyj opcje tworzenia alertów i otrzymuj powiadomienia w dowolny sposób, od powiadomienia dźwiękiem po powiadomienia e-mail, powiadomienia push i wysyłanie odpowiednich informacji o wydarzeniu do innego systemu. Wszystkie zdarzenia są automatycznie rejestrowane w bazie danych w celu analizy historycznej.

SKALOWALNOŚĆ NA POZIOMIE ENTERPRISE

Klastry monitorów ControlUp pracujące w czasie rzeczywistym umożliwiają zarządzanie i kontrolowanie nawet 100 000 maszyn w klastrze poprzez dodanie dodatkowych węzłów monitorów. Ta innowacyjna architektura umożliwia skalowanie wdrożenia ControlUp zgodnie z potrzebami, przy jednoczesnym zachowaniu wiodących w branży funkcji monitorowania w czasie rzeczywistym, pozwalające na odświeżanie danych co 3 sekundy. Monitory można definiować na podstawie granic logicznych lub fizycznych w organizacji i korzystać z wbudowanej inteligencji umożliwiającej samodzielną konfigurację i samodzielne przypisywanie zasobów.