ECLIPSO

Rozwiązania IT dla Biznesu
Dostarczamy nowoczesne i optymalne kosztowo technologie IT
Usługi profesjonalne
Świadczymy usługi specjalistyczne w zakresie oferowanych rozwiązań​
Proof of Concept
Już dziś skorzystaj z darmowej prezentacji i przetestuj rozwiązanie
Previous slide
Next slide

Z wykorzystaniem rozwiązania ControlUp administratorzy zarządzający VDI, sesjami zdalnymi i aplikacjami użytkowników otrzymują narzędzia do monitorowania oraz reaktywnego rozwiązywania problemów w tych środowiskach. Administratorzy mogą w jednej chwili, bezpośrednio z konsoli ControlUp rozwiązać problem występujący jednocześnie u kilkuset użytkowników, aby zapewnić im możliwość wydajnej pracy.

ControlUp wspiera: VMware Horizon, Citrix Virtual Apps and Desktops, Nutanix, Windows Hyper-V i Remote Desktop Services. Dodatkowo agenta można zainstalować na dowolnym komputerze (desktop server) i na bieżąco podglądać jego stan i zasoby.

W konsoli ControlUp dostępny jest podgląd na całą infrastrukturę oraz środowisko pracy użytkowników końcowych – od hostów wirtualizacji, aż po wszystkie uruchomione aplikacje i procesy w sesji użytkownika. Bezpośrednio z poziomu konsoli ControlUp możemy wykonywać polecenia i skrypty w podłączonych środowiskach wirtualizacyjnych i fizycznych. Możemy np. odnaleźć konkretną maszynę wirtualną, sprawdzić ilość wykorzystywanych zasobów, zweryfikować stan sesji użytkowników, działanie aplikacji biznesowych oraz interweniować, gdy zajdzie taka potrzeba.

Dzięki ControlUp można zrezygnować z zestawu różnych narzędzi do rozdzielnego monitorowania środowisk wirtualnych, diagnozowania działania PC oraz sesji użytkowników VDI i zastąpić je jedną konsolą.

Dowiedz się więcej na naszej stronie: https://eclipso.pl/controlup/