ECLIPSO

Rozwiązania IT dla Biznesu
Dostarczamy nowoczesne i optymalne kosztowo technologie IT
Usługi profesjonalne
Świadczymy usługi specjalistyczne w zakresie oferowanych rozwiązań​
Proof of Concept
Już dziś skorzystaj z darmowej prezentacji i przetestuj rozwiązanie
Previous slide
Next slide

ControlUp to rozwiązanie dedykowane dla administratorów zarządzających środowiskami VDI, zdalnymi sesjami użytkowników a także fizycznymi serwerami i stacjami roboczymi. Dzięki monitorowaniu wielu wskaźników w trybie real-time ControlUp pozwala natychmiast wykrywać i usuwać wszelkie problemy związane m.in. ze spadkiem wydajności pracy aplikacji, wydłużonymi czasami logowania, które były odpowiedzialne za spadek wydajności pracy użytkowników i za pogorszenie odczuć użytkowników (tzw. user experience). 

ControlUp pozwala zarządzać z jednej konsoli środowiskami Citrix, VMware, Microsoft, Nutanix oraz zasobami w chmurze Azure, Amazon i Google

KONSOLA
CONTROLUP
REAL-TIME

Centralna konsola, która ułatwia identyfikowanie i rozwiązywanie problemów w środowiskach VDI w czasie rzeczywistym. Z konsoli można monitorować środowiska i bezpośrednio reagować na wszelkie problemy wydając polecenia, uruchamiając skrypty na całych grupach stacji.

CONTROLUP INSIGHTS

Wielowymiarowe analizy środowiska, szczegółowe raporty i precyzyjne wyniki zaraz po uruchomieniu aplikacji. W widoku kafelkowym ControlUp Virtual Expert™ co 24 godziny podsumowuje kluczowe wskaźniki stanu monitorowanych zasobów, podkreślając kluczowe wskaźniki aktywności, czynniki ryzyka i statystyki wydajności. 

CONTROLUP
DLA SERWERÓW WIRTUALNYCH

Kompleksowy widok serwerowego środowiska wirtualnego w czasie rzeczywistym, wykonywanie akcji w różnych środowiskach z jednej centralnej konsoli.

Aktualności